Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbywają się w pierwszą niedzielę miesiąca maja, na mszy św. dodatkowej o godz. 13.00.
Zgłoszenie dziecka do sakramentu odbywa się na pierwszym spotkaniu dla rodziców we wrześniu.
Jeżeli dziecko z naszej parafii chce przystąpić w innej parafii powinno otrzymać zgodę proboszcza.