- Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” o zrabowanym przez Niemców z okupowanej Warszawy dokumentach, które wróciły do Polski. To pergaminy, które wskazują, jak w walce z Krzyżakami kształtowało się miejsce Polski w średniowiecznej Europie.
- Do sprzątania kościoła prosimy członków róży św. Jana Chrzciciela.
- Dzisiaj II niedziela miesiąca. Po Komunii św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na remont starego kościoła, na spłatę okien. Nieopłacone są jeszcze 2. W tym tygodniu zdemontowano sufit. Nowy będzie do końca stycznia, wraz z jego ociepleniem – wełną. Trwa także zakładanie nowej elektryki a także przewodów pod ogrzewanie – będą dwa rodzaje ogrzewania. Prosimy o ofiary na ten cel. W lutym zostanie podany koszt tych prac.
- W tym tygodniu rozpoczęliśmy demontaż sufitu, a także układanie nowej instalacji elektrycznej i urządzeń pod ogrzewanie. Prosimy o ofiary na ten cel.
- W najbliższą sobotę – III sobota miesiąca, po Mszy św. o 18.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Będziemy omawiali sprawę sumienia, uczynków względem duszy i ciała a także sprawę Aktów Strzelistych. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.
- Kolęda na ten tydzień:
– Dzisiaj: Widlińska, Gołuńska 1-27 nieparzyste.
– poniedziałek: Gołuńska 62 – 2.
– wtorek: Węsierska 54 – 94.
– środa: Gołuńska 64 do końca parzyste i nieparzyste od 29 do końca.
– czwartek: Łapińska.
– piątek: Kiszewska, Otomińska pod lasem.
– sobota: Goplańska stara część od dworku od 36 – 54 (parzyste), domy za cmentarzem i Goplańska nieparzyste od 55 – 33, domy przy krzyżu.
– niedziela: Lublewska, Sulmińska.
7. Jeżeli kogoś pominęliśmy z kolędą, lub ktoś był nieobecny w czasie kolędy, w zakrystii po Mszy św. można zgłosić się na kolędę dodatkową.